Senin, 20 Februari 2017

Legenda batu gantung dalam bahasa Ceko

Legenda batu gantung dalam bahasa Ceko


V dávných dobách v malé obci na břehu jezera Toba žil manžela a manželku s jeho krásnou dceru Chrysanthemum. Kromě krásné, chryzantéma je také klasifikován jako pilný dítě pro vždy pomáhá svým rodičům, když pracovali na poli, že výsledky jsou použity k uspokojení potřeb každodenního života.

Jednoho dne, chryzantéma musí pracovat jen v oblastech, protože oba rodiče byli že je třeba v sousední vesnici. On byl doprovázen pouze psa jménem Si Toki. Po příjezdu do polí Chrysanthemum tam jen seděl a díval se na přírodní krásy jezera Toba. Zatímco pes, Si Toki, přisedl hledí na tvář svého zaměstnavatele vypadalo čelí problému. Příležitostný štěkání psa rozptylovat Chrysanthemum, jestli existuje něco podezřelé kolem polí.

Ve skutečnosti, v posledních několika dnech Chrysanthemum vždycky vypadal otráveně. Důvodem je, že otec zařídí sňatek s mladým mužem, který je stále považována za jeho vlastní bratranec. Ve skutečnosti měl milostný poměr s mladým mužem v obci a přislíbily také posílí domů. Tato situace dělá to zmatený a nevěděl, co má dělat, a začal zoufalství. Na jedné straně nechtěl zklamat své rodiče, ale na druhou stranu nemohl snést část s její idol mládeže.

Po přemýšlel chvilku a bez výsledků, chryzantéma vstal z místa, kde seděl. S ztratit slzami šel pomalu k jezera Toba. Zřejmě byl velmi zoufalý a chce ukončit svůj život skokem do jezera Toba. Zatímco Si Toki, který také následoval svého pána na okraj jezera lze štěká jen proto, že nevědí, co se děje v myslích Chrysanthemum.

Jak jsem šel směrem k útesům na břehu jezera Toba, náhle spadl do díry velký kámen se dostat do základu. A protože se nachází na úpatí velmi tmavý, takže krásné dívky se stal strach a volal o pomoc svého psa. Nicméně, protože Si Toki jen zvíře, pak by mohl dělat nic jiného než neustále štěká kolem ústí otvoru.

Si Toki viděl incident okamžitě běžel do domu požádat o pomoc. Doma Si Toki okamžitě přistoupil Chrysanthemum rodiče, kteří náhodou už být doma. Štěkání, hrabání na zem a přecházel kolem svého zaměstnavatele, Si Toki se snažil říct, že Chrysanthemum v nebezpečí.

Vědom toho, co je naznačeno psa, rodiče Chrysanthemum okamžitě zamířil do pole. Oba běželi po Si Toki až k okraji jámy, kde jejich dcery spadnout. Když uslyšel její křik zevnitř otvoru, matka okamžitě učinit pochodeň jako pochodeň pro to bylo už šero. Zatímco otec běžel zpátky do vesnice požádat o pomoc sousedy.

Najednou zvuk hromu a země se bude třást zničující úder díra pomalu ukotvený a zavřel sám o sobě. Chryzantémy byly v díře konečně v pasti a nelze uložit.

Nějaký čas po potřesení zastávkách, v horní části otvoru, který zavřel se objevil velký kámen, který se podobá tělu dívce, která se zdá viset na stěnách útesu na břehu jezera Toba. Lidé, kteří viděli incident se domnívají, že skála je inkarnací Chrysanthemum a později přejmenovaná jako "Hanging Rock".

A protože Chrysanthemum poslední projev slyšel rezidenty jen "Parapat, Parapat Parapat a", potom oblast kolem Hanging Rock později pojmenovaný Parapat. Parapat byla nyní transformována do jednoho z turistických destinací v provincii Severní Sumatra.

Artikel ini dipersembahkan oleh :
Obat terlambat datang bulan yang dijual di apotik

Tidak ada komentar:

Posting Komentar