Jumat, 09 Desember 2016

Dongeng Cinderella versi bahasa Estonia

Dongeng Cinderella versi bahasa Estonia


Ühel päeval oli ilus tüdruk nimega Tuhkatriinu. Ta elas kuri võõrasema ja tema kaks stepsisters. Nad kohtlesid Tuhkatriinu väga halb ja ei mõista teda. Near kodust oli kuningakojas, mis oli nii ilus ja seal toimub suur pidu. Tema kasuema ja tema õed olid kutsutud peole. Kuid nad ei lubanud tal minna peole. Ta kästi õmmelda pool kleidid, mis oleks kulunud ema ja õed. Kuigi ta ei olnud aega õmmelda tema kleit. Tema ema ja õed läks pooleks ja vasakule Tuhkatriinu üksinda kodus.

Ta tundis väga kurb ja nuttis. Aastatel pisaraid, äkki Haldjaemand ilmus ja ütles: "ära nuta, ma ei saa sind saata pall nüüd!", Aga ta hoidis nutt ja tundus nii kurb. Ta ütles: "Ma ei ole kleit selga ball". Haldjaemand muidugi ei oleks muretsema ja lehvitas võlukepp muuta Tuhkatriinu vanu riideid uude kleit, mis oli väga ilus. Lisaks, et Haldjaemand puudutanud Tuhkatriinu jala võlukepp ja äkki Tuhkatriinu oli ilus klaas sussid. Tuhkatriinu oli šokeeritud ja ütles: "wow, aitäh, aga kuidas ma saaks minna palli?". Haldjaemand siis läks kööki ja nägin nelja rottidel. Ta pöördus see kuldne neli hobust ja kauniks lollakas. Enne kodust lahkumist, Haldjaemand ütles "Tuhkatriinu, sa pead minema koju keset ööd, sest see magic töötab ainult kuni südaööni!"

Kui Tuhkatriinu asus lossi, kõik oli lummatud tema ilus nägu. Tegelikult keegi ei tunnustanud teda, sest ta oli nii erinev. Tuhkatriinu oli nii ilus koos kleit ja klaas sussid. Ilus prints nägi ka Tuhkatriinu ja ta armus. Ta kohtus Tuhkatriinu ja küsis: "Kas sa tahad tantsida?" Ja ta vastas: "Jah, ma tahan teiega tantsida". Prince ja Tuhkatriinu tantsis öösel ja ta oli nii õnnelik, et öösel. Ta unustas Haldjaemand hoiatus, et ta peaks koju minema keset ööd. Viimasel hetkel, Tuhkatriinu meelde tema lubadust Haldjaemand ja läks koju. "Ma pean minema!" Ütles ta. Ta jooksis kiiresti ja üks tema klaaskingad lahkunud, kuid ta ei tulnud tagasi tulla.

Tuhkatriinu koju jõudis mõned minutid hiljem. Kui ta kohale jõudis, kella tabas kaksteist. Hobused ja lollakas tagasi eelmise kuju ja ta ei kanna klaas sussid ja ilus kleit enam. Pärast seda, tema kasuema ja õed tuli koju ja rääkis ilusad naised, kes tantsis prints. Nad olid väga uudishimulik identiteedi naine, kes ilmus.

Lossi, Prince mõtlesin Tuhkatriinu ja ta armus. Prince tahtis teada identiteedi tüdruk, kuid ta isegi ei teadnud tema nime. Prince on ainult leitud klaas tuhvel, ja ta ütles: "Ma teda leida, ja ma abielluda naisega, kelle jalg sobitub see klaas tuhvel!".

Järgmisel päeval prints ja tema ihukaitsjad läks kõik olemasolevad kodus. Nad soovisid leida naist, kelle jalg sobitada suurus kinga. Tuhkatriinu kasuõed ka proovinud klaas tuhvel, kuid nende jalad ei sobi. Kui Tuhkatriinu tahtsin proovida, tema kasuema takistatud ja keelatud teda. Kuid prints ütles: "lase tal proovida!". Kui Tuhkatriinu kandis klaas tuhvel, ta oli täiuslik jala kinga. Prints siis tunnustatud teda ja ta oli veendunud, et ta oli naine, kes tantsis temaga tantsida. Ta abiellus Tuhkatriinu ja nad elasid õnnelikult.

Artikel sebelumnya :

Tidak ada komentar:

Posting Komentar