Jumat, 09 Desember 2016

Dongeng Cinderella versi bahasa Latvia

Dongeng Cinderella versi bahasa Latvia


Kādu dienu, tur bija skaista meitene vārdā Pelnrušķīte. Viņa dzīvoja ar nelabs pamāti un viņas divi pusmāsas. Viņi apstrādā Pelnrušķīte ļoti slikti, un nebija ievērojuši viņu. Blakus no viņas mājām, tur bija ķēniņa pils, kas bija tik skaisti, un tur notiks lielas viesības. Viņas pamāte un viņas māsas tika aicināti piedalīties pusi. Tomēr viņi neļāva viņai doties uz pusi. Viņai tika piespriests šūtu puse kleitas, kas būtu nēsā viņas māte un māsas. Savukārt, viņai nebija laika, lai šūtu viņas kleita. Viņas māte un viņas māsas devās uz pusi un pa kreisi Pelnrušķīte tikai mājās.

Viņa jutās ļoti skumji un raudāja. Starp viņas asaras, pēkšņi pasaku krustmāte parādījās un teica: "Neraudi, es varu nosūtīt jums bumbu tagad!", Bet viņa tur raudāja un izskatījās tik skumji. Viņa teica: "Man nav kleita valkāt bumbu". Pasaku krustmāte, protams, nebūtu jāuztraucas un pamāja zizli pārveidot Pelnrušķītes vecās drēbes uz jaunu kleitu, kas bija ļoti skaista. Turklāt, ka pasaku krustmāte pieskārās Pelnrušķītes kāju ar zizli un pēkšņi Pelnrušķīte bija skaisti stikla čības. Pelnrušķīte bija satriekts un sacīja: "wow, paldies, bet kā es varētu doties uz bumbu?". Pasaku krustmāte pēc tam devās uz virtuvi un ieraudzīja četras žurkas. Viņa pārvērta to zelta četriem zirgiem un par skaistu buggy. Pirms aiziešanas mājās, fejas vecmāmiņa teica: "Pelnrušķīte, jums jādodas mājās nakts vidū, jo šī burvju griba darbojas tikai līdz pusnaktij!"

Kad Cinderella iegāja pilī, visi bija apdullinātas viņas skaisto seju. Patiesībā, neviens atzīts viņas, jo viņa bija tik dažādi. Pelnrušķīte bija tik skaista ar kleitu un stikla čības. Skaists princis arī redzēja Pelnrušķīte un viņš iemīlēja. Viņš tikās Pelnrušķīte un jautāja: "Vai jūs vēlaties dejot?" Un viņa teica: "Jā, es gribu dejot ar tevi". Princis un Pelnrušķīte dejoja nakts laikā, un viņa bija tik laimīga tajā naktī. Viņa aizmirsa pasaku krustmāte brīdinājumu, ka viņai vajadzētu iet mājās no nakts vidū. Pēdējā brīdī, Pelnrušķīte atcerējās savu solījumu pasaku krustmāte un devās mājās. "Man jāiet!", Teica viņai. Viņa skrēja ātri un viens no viņas stikla čības, pa kreisi, bet viņa neatgriezās paņemt to.

Cinderella ieradās mājās dažas minūtes vēlāk. Kad viņa ieradās, pulkstenis nosita divpadsmit. Zirgi un buggy atpakaļ iepriekšējā forma, un viņai nebija valkāt stikla čības un skaisto kleitu vairs. Pēc tam, viņas pamāte un māsas atnāca mājās un runāja par skaistām sievietēm, kas dejoja ar princis. Viņi bija ļoti ziņkārīgs par identitāti sievieti, kas pēkšņi parādījās.

Pilī, Prince laiku domāju par Pelnrušķīti un viņš iemīlēja. Prince vēlējās noskaidrot identitāti meitene, bet viņš pat nezināja viņas vārdu. Prince ir tikai atrast stikla tupele, un viņš teica: "Es atrast viņu, un es precēties sievieti, kura pēdas iekļaujas šajā stikla tupele!".

Nākamajā dienā, princis un viņa miesassargi gāja uz visu esošo mājās. Viņi gribēja atrast sievieti, kura kāju saskaņota ar izmēru kurpes. Pelnrušķīte pusmāsas arī mēģināju stikla tupele bet viņu kājas nesakrīt. Kad Pelnrušķīte gribēja izmēģināt, viņas pamāte novērsta un aizliegta viņai. Tomēr princis teica: "ļaut viņai mēģināt!". Kad Cinderella valkāja stikla tupele, viņai bija ideāls kāju kurpes. Princis atzina viņu, un viņš bija pārliecināts, ka viņa bija sieviete, kas dejoja ar viņu pie dejas. Viņš precējies Pelnrušķīte un viņi dzīvoja laimīgi.

Artikel sebelumnya :

Tidak ada komentar:

Posting Komentar